Cumhurbaşkanı Erdoğan Hollanda Katliamını Anımsattı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Hollanda hakkında yaptığı açıklamasında Srebrenista katliamını anımsattı.

GÜNDEM 14.03.2017, 14:24
Cumhurbaşkanı Erdoğan Hollanda Katliamını Anımsattı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen Tıp Bayramı programında çeşitli açıklamalar yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamasında Hollanda'ya ilişkin "biz onları Srebrenista katliamından iyi tanırız" diyerek şu açıklamalarda bulundu;

"Savaşta bile sağlık ekiplerine ateş açılmaz. Ha, Hollandalı gibi olursa açar, onu da söyleyeyim. Çünkü biz Hollanda'yı ve Hollandalıları Srebrenitsa katliamından tanırız. Onların cibilliyetinin, karakterinin ne kadar bozuk olduğunu 8 bin Boşnağı orada nasıl katlettiklerinden tanırız. Bunları iyi biliriz. Kimse bize medeniyet, medenilik dersi vermesin, bu milletin alnı aktır ama onların alnı kapkaradır."

"VATANINI 1 DOLARA SATANLARDAN..."

"Vatanını 1 dolara satacak kadar alçalan birinde namus, onur, haysiyet kalır mı? Allah aşkına, kendi silah arkadaşlarını dahi kalleşçe, alçakça katleden bir caniden artık ne bekleyebilirsiniz? Tabii ki hiçbir şey. Hainin ne insanlığı olur ne de arkadaşlığı. Aklını hoca kılıklı şarlatana zimmetlemiş birinin ne ahlakı kalır ne de namusu." 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)