Cumhurbaşkanı Erdoğan Milli Mücadele Diyerek Çağrı Yaptı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yükselen döviz fiyatları hakkında açıklama yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarında bunun milli mücadele olduğunu vurgulayarak halka çağrı yaptı.

GÜNDEM 10.08.2018, 15:02 10.08.2018, 16:01
Cumhurbaşkanı Erdoğan Milli Mücadele Diyerek Çağrı Yaptı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dövizdeki hareketlilik ile ilgili çeşitli açıklamalarda bulundu ve halka bir çağrı da bulundu. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bunun milli bir mücadele olduğunu vurgulayarak halka ellerindeki dövizleri bozdurmaları için çağrı yaptı. 

Konu ile ilgili olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarında "Bugün için değil de ne zaman? Onun için yerli paramızda bunlara cevabımızı verelim. Yastık altındaki dövizleri, dolarları, avroları, varsa altınlarınızı gelin yerli parayla değiştirin ve bunlara karşı en önemli cevabı milletçe hepimiz verelim. Hazır mıyız buna?" ifadelerine yer verdi. 

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN ÇAĞRI

Cumhurbaşkanı Erdoğan doların bizim yolumuzu kesemeyeceğini ifade ederek doları, avrosu altını olan vatandaşların TL ile bankalarda bozdurmasını istedi ve bunun bir milli mücadele olduğunu vurguladı.

Ayrıca Cumhurbaşkanı Erdoğan bunun Türkiye'ye karşı ekonomik savaş ilan edenlere Türk milletinin cevabı olacağını da sözlerine ekledi.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)