Cumhurbaşkanı Erdoğan Suruç'taki Olayların Nasıl Meydana Geldiğini Açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Suruç'taki AK Parti'lilere yönelik gerçekleştirilen saldırının nasıl ortaya çıktığını açıkladı. Ayrıca Cumhurbaşkanı Erdoğan söz konusu saldırıda 4 kişinin hayatının kaybettiğini 8 kişinin de yaralandığını belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Suruç'taki Olayların Nasıl Meydana Geldiğini Açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Bayram Namazı çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtladı. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan burada bedelli askerlik hakkında bir açıklama yaptı ve adaylara müjdeyi verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarının detayı için TIKLAYIN.

Ayrıca Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dün Suruç'ta AK Parti'lilere yönelik saldırı hakkında da değerlendirmelerde bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan 4 kişinin hayatını kaybettiğini 9 kişinin de yaralandığını ifade etti. Konu ile ilgili olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarında olayın nasıl gerçekleştiğini de ifade etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamaları şöyle oldu:

"HDP'Lİ OLDUĞUMUZU BİLMİYOR MUSUNUZ"

"Dün de Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Halil Yıldız'ın ağabeyini Suruç'ta ne yazık ki terör örgütü PKK, HDP öldürdü. Aileden birkaç kişiyi yaraladılar. Bunların içerisinde ağır olanlar da var. Bunlar birer talik unsuru olarak hala bu işi bırakmış değiller. Esnaf ziyareti yapılırken 'Siz bizim HDP'li olduğumuzu bilmiyor musunuz, nasıl buraya gelir girersiniz' gibi bir yaklaşımla orada bu tür bir saldırı cereyan etti ve bunun neticesinde böyle bir durum ortaya çıktı. 4 ölü, 9 kadar yaralı var. Bunlar bizi üzen ve gerçekten barışa koşalım diyenler, biz demokrasi, barış, özgürlük, bundan yanayız diyenler, çözüm sürecinde yaptıkları oyunları maalesef hala yapmaya devam ediyorlar."

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 19:50
YORUM EKLE