banner731

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Tuzakları, Oyunları Bozarsak 2023 Yılında Bambaşka Bir Türkiye'de Yaşıyor Olacağız

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan tüm dönem milletvekilleri ile iftar programında önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan 2023 hedeflerine yönelik olarak yaptığı açıklamasında ise; "Tuzakları, Oyunları Bozarsak 2023 Yılında Bambaşka Bir Türkiye'de Yaşıyor Olacağız" dedi.

GÜNDEM 21.05.2019, 21:37
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Tuzakları, Oyunları Bozarsak 2023 Yılında Bambaşka Bir Türkiye'de Yaşıyor Olacağız

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle;

Meclis'imiz FETÖ'cü teröristlerin 15 Temmuz'da yaptığı saldırılara karşı dimdik ayakta durmuştur. Meclis'imiz dünyada çifte 'Gazi' ünvanı na sahip belki de tek Meclis'tir. Yaşadığımız sıkıntıları kaosları hep bir arada atlatabildik.

Türkiye'nin gücü meseleleri demokrasi ve hukuk çerçevesinde çözmekten gelmektedir. Çok büyük atılımlar gerçekleştirdik.

Güçler ayrımı denen siteme ne denli iyi işletirsek milletimizin beklentisine o denli iyi cevap veririz. Yasama, yürütme ve Yargı'nın güç ve yetki kaynağı milletimiz olduğu için hesap vereceğimiz yer de milletimizdir.

Yeni yönetim sistemimiz demokrasinin temelini oluşturan güçler arasındaki görev paylaşımını çok daha belirgin hale getirmiştir.

Bu toprakları elimizden almak için her şeyi yaptılar, hala da yapıyorlar. Çevremizde oynanan oyunları daha fazlası bize de oynanmaya kalktı. Milletimiz; meclisimiz tek vücut olduk ve oyunları bozduk.

Türkiye kritik bir dönemden geçiyor. Birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var. Bunun için 82 milyon vatandaşımızı biraraya gelmeye davet ediyoruz.

Türkiye'ye gözümüz gibi bakmalıyız. İçeride ne yaşanırsa yaşansın geminin çalışmasını sağlamak hedefimizdir. 82 milyon biz aynı gemideyiz.

Türkiye'ye kazandırdıklarımızı kimse inkar edemez. Tuzakları, oyunları bozarsak 2023 yılında bambaşka bir Türkiye'de yaşıyor olacağız.

Yorumlar (0)