Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın: Hayvana Şiddet Suçtur ve Cezasız Kalmayacak

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın yaptığı açıklama ile beraber hayvana şiddeti ele aldı. Ayrıca bu konuyla alakalı olarak yaptığı açıklamada ise; "Hayvana şiddet suçtur ve cezasız kalmayacaktır" dedi.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın: Hayvana Şiddet Suçtur ve Cezasız Kalmayacak

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın yapmış olduğu açıklama ile beraber Sakarya'da patileri kesilen yavru köpeğin ölümünün çok yönlü araştırıldığını belirtti.

Ayrıca bu konuyla alakalı olarak;  "İlgili yasa tasarısının Meclisten çıkması isabet olacaktır. Hayvana şiddet suçtur ve cezasız kalmayacaktır" dedi.

İbrahim Kalın bu konuyu kişisel Twitter hesabı üzerinden değerlendirmeye aldı ve yaptığı açıklamalarında;

"Konu çok yönlü araştırılıyor. Kasıt ya da ihmal ne varsa ortaya çıkartılacak. İlgili yasa tasarısının Meclisten çıkması isabet olacaktır. Hayvana şiddet suçtur ve cezasız kalmayacaktır." dedi.

Kalın, ayrıca paylaşımı içerisinde "#HayvanaSiddetSuctur" etiketine yer verdi.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE