Darp Edilen Doktor Hakkında İstanbul İl Sağlık Müdürlüğünden Açıklama Geldi

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bir hasta yakını tarafından saldırıya uğrayan Doç. Dr. Aytekin Kaymakçı ile ilgili olarak İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü tarafından bir açıklama yapıldı. Konu ile ilgili olarak detaylar haberimizde...

GÜNDEM 21.07.2018, 00:22 Batuhan
Darp Edilen Doktor Hakkında İstanbul İl Sağlık Müdürlüğünden Açıklama Geldi

Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bir hasta yakını tarafından Doç. Dr. Aytekin Kaymakçı saldırıya uğramıştı. Bu saldırı hakkında İstanbul İl Sağlık Müdürlüğünden bir açıklama geldi.

İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada "Sağlık personelimize yapılan saldırıyı esefle kınıyoruz" ifadelerine yer verildi.

Konu ile ilgili olarak Sağlık Bilimler Üniversitesi Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bir hasta yakınının saldırısına uğrayarak darp edilen Doç. Dr. Aytekin Kaymakçı ile ilgili olarak söz konusu açıklama İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapıldı.

YAPILAN AÇIKLAMA

Konu ile ilgili olarak yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Eski Başhekimlerimizden Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Cerrahisi Polikliniği sorumlusu Doç. Dr. Aytekin Kaymakçı, bir hasta yakını tarafından saldırıya uğramış, hekimimiz yaralanmıştır. Hekimimizi darp eden sağlıksız kişinin hukuk çerçevesinde karşılığını görmesi için her türlü çabayı göstereceğiz. Milleti için fedakarca hizmet eden, gece gündüz demeden özveri ile çalışan sağlık personelimize yapılan saldırıyı esefle kınıyoruz"

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (1)
RAHMİ 1 yıl önce
darp edilen zabıta tarafından dövülen seyyar satıcılar olunca herkes susar, bir doktora elinin ucunu sallarsın elin değmese bile dünya ayağa kalkar herkes sahip çıkar. hatta seni ağır cezayla yargılarlar.. okumuş adamlara gösterdiğiniz ilginin yüzde 1 ini halka da gösterin..