Deprem Enstitüsü Müdürü Özener: 7'nin Üzerinde Bir Deprem Olacağı Açık!

Deprem Araştırma Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Haluk Özener, 17 Ağustos depreminin yıldönümü dolayısıyla yapmış olduğu basın toplantısında depreme dair önemli açıklamalarda bulundu.

Deprem Enstitüsü Müdürü Özener: 7'nin Üzerinde Bir Deprem Olacağı Açık!

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Haluk Özener, 17 Ağustos depreminin yıldönümü nedeniyle bir basın toplantısı gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen basın toplantısında Haluk Özener depreme dair önemli açıklamalarda bulundu.

'' 7'NİN ÜZERİNDE DEPREM OLACAĞI AÇIK''

Deprem Araştırma Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Haluk Özener yapmış olduğu konuşmasında Marmara Bölgesinde 7'nin üzerinde bir deprem yaşanacağının kuvvetle muhtemel olduğunu belirterek, "Bütün bilim insanları şunu kabul etmiş durumda; Marmara'da yakın gelecekte 7'nin üzerinde bir deprem olacağı açık. Tarih veremiyoruz ama bu tek parçalı bir kırık olabilir, iki parçalı bir kırım olabilir Marmara'da bir deprem olacağı gerçeğini değiştirmez. Depremleri nerede ve yaklaşık ne büyüklükte olacağını biliyoruz ama hiçbir zaman maalesef bugünkü teknolojiyle zaman verme şansımız yok" ifadelerini kullandı. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2017, 08:53
YORUM EKLE