Deprem Sonrası Hatlar Kesilmişti ! Yeni Bir Açıklama Daha Yapıldı

İstanbul'da dün 5,8 şiddetinde bir deprem olmuş ve ardından şiddetli artçılar meydana gelmişti. Depremin ardından yakınlarına ulaşmak isteyenler telefona sarıldı ancak ulaşamadı. Hatlarda meydana gelen kesinti hakkında Türk Telekom'dan bu sabah yeni bir açıklama yapıldı

GÜNDEM 27.09.2019, 08:07
Deprem Sonrası Hatlar Kesilmişti ! Yeni Bir Açıklama Daha Yapıldı

İstanbul'da meydana gelen 5.8 büyüklüğündeki depremin ardından telefon aramalarındaki hat çekmeme sorunu yaşandı.

Hatlarda kesinti yaşanmıştı ve bu konu hakkında Türk Telekom'dan bu sabah yeni bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada abonelerin normal hizmet almaya başladıkları belirtildi.

TÜRK TELEKOM'UN AÇIKLAMALARI

Türk Telekom tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Daha iyi hizmet vermek için teknoloji altyapımızı yenileme çalışmaları devam ederken, 26.09.2019 saat 14:00’de İstanbul’da 5.8 şiddetinde bir deprem meydana gelmiştir.

Yaşanan deprem sonrasında sesli aramalardaki trafik yoğunluğu nedeniyle mobil iletişimde aksaklık yaşanmıştır.

Teknoloji ekibimizin titiz çalışmaları sonucu abonelerimiz normal hizmetlerini almaya başladılar. Sorun sadece mobil iletişimi olumsuz etkilemiş olup sabit ses, geniş bant ve fiber altyapı hizmetlerimizde bir sorun oluşmamıştır.

Yaşanan iletişim kesintisinden etkilenen tüm abonelerimizden tekrar özür dileriz. Süreç içerisinde gösterdiği hoşgörü ve sabırla bize destek veren tüm abonelerimize teşekkür ederiz.

Yorumlar (0)