Deprem Uzmanı Frank Hoogerbeets Yeniden Uyardı! Yeni Depremler İçin Tarih Verdi

Hollandalı deprem uzmanı Frank Hoogerbeets uyarılarına bir yenisini daha ekledi. Diyarbakır ve Çanakkale'de yaşanan depremler sonrasında Hollanda'lı uzman Frank Hoogerbeets'in belirttiği 14-18 Ağustos tarihlerine odaklanıldı. Peki Frank Hoogerbeets'in tahminine göre 14 ve 18 Ağustos tarihlerinde deprem meydana gelir mi? İşte ayrıntılar.

GÜNDEM 13.08.2019, 21:54
Deprem Uzmanı Frank Hoogerbeets Yeniden Uyardı! Yeni Depremler İçin Tarih Verdi

Hollandalı deprem uzmanı Frank Hoogerbeets yaptığı açıklamalarıyla deprem hakkında bilgi veremeye devam ediyor.

Hollandalı uzman Frank Hoogerbeets gelecek günlerin farklı olacağını ifade etti.

Frank Hoogerbeets yaptığı açıklamasında 14-18 Ağustos tarihlerinin kritik göründüğünü vurguladı ve "Bizi izlemeye devam edin" ifadelerinde bulundu.

ATMOSFERİK SİNYAL

Uzman Frank Hoogerbeets atmosferik sinyalin son 10 saatte stabil olduğunu ifade etti ve 5 ile üzeri şiddetinde deprem meydana gelmediğini ifade ederek genel sismik aktivitenin 4 Ağustos tarihinden beri kritik gezegen geometrisi olmadığını duyurdu.

Hoogerbeets, özellikle 14-18 Ağustos tarihlerinin kritik göründüğünü açıklayarak, "Bizi izlemeye devam edin" dedi.

Yorumlar (71)
Alev 4 ay önce
Gerçekten bencede bi karar verin artik gercekten psikolojimiz alt uat oldu.her an sanki deprem oluyomus hissı yaşıyoruz.Allah korusun olmasın inş.fakat olursa da gerçekten sağ kalırsam birdaha haberleri takip etmeyecegim :(
Dilek özer 4 ay önce
Bi karar verin artık pdikolojimiz bozuldu
Gerekli 4 ay önce
Kafanızı yastığa rahat koyun ecel geldiği zaman yatakta atakta fafketmez
Nazlı yaşar 4 ay önce
Şuan gökyüzüne bakıyorum dehşet bir bulut gecişi var ve bulutlar kan rengi ve çok aşağıdan gidiyor elimi uzatsak tutacağız
İstannbullu 4 ay önce
Peygamber efendimiz (sav) buyurmuş ki ilim çin de olsa gidin alın. Adam bir gözlem inceleme yolu bulmuş tahminde bulunuyor. En sonunda bizim gibi hırsız müteahhitlerin olduğu ülkeler için ciddi uyarılar. 5- 6 gibi depremlerde yıkılmaması geren binalar rüzgarla yıkılıyor. Evet veren alır canı ana eşeği de sağlam ipe bağlamak gerek.
Şukran 4 ay önce
Alllahtan baska kimse bilemez ya her dk gogeleye bakiyorum deprem deprem piskolojimiz bozuldu
Ferya 4 ay önce
Ege marmara istanbul . Şimdiden geçmiş olsun. . Istanbul da deprem arenaları yeri bile yok. Belediyeler eski binaları teşhis etmiyor. Deprem degil bina öldürecek.
Ferya 4 ay önce
Ege marmara istanbul . Şimdiden geçmiş olsun. . Istanbul da deprem arenaları yeri bile yok. Belediyeler eski binaları teşhis etmiyor. Deprem degil bina öldürecek.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın