Devlet Bahçeli: AİHM İhanet Mahkemesi Olmaktan Başka Bir İşe Yaramamıştır!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Antalya'daki kampında açıklamalarda bulundu ve AİHM'nin Demirtaş kararını eleştirdi.

Devlet Bahçeli: AİHM İhanet Mahkemesi Olmaktan Başka Bir İşe Yaramamıştır!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Antalya'daki kampında konuşuyor. 'Bu topraktan Türklüğün izini silmeye kimsenin gücü yetmez' diyen Bahçeli, "Ne aldandık ne aldattık" diye konuştu.

Bahçeli'nin açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

Ne aldandık ne de aldattık. Üstlendiğimiz sorumluluk büyüktür. 2023 yılında lider ülke Türkiye'ye ulaşacağız. Gayemiz süper güç Türkiye'ye varmaktır.

MHP, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin teoriden pratiğe kadar her aşamasında içindedir, aktif bir öğesidir. Mimarisinde pay sahibi olduğumuz hükümet sisteminin muhafazası için ihtiyaç duyulan her fedakarlığı elbette seve seve yaparız, bundan gocunmayız.

Ülkenin istikrarlı yönetiminin güvencesi hükümet sistemidir. HDP, CHP, İP aynı çizgidedir. 31 Mart seçimlerini rejim krizine dönüştürmek istiyorlar.

Biz 31 Mart'ı Türkiye'nin beka mücadelesi açısından dönüm noktası olarak görüyoruz. İttifakta sorun çıkaran gelgitleri geride bıraktık.

AİHM, Demirtaş kararıyla skandal bir karara imza atmıştır. AİHM, ihanet mahkemesi olmaktan başka bir işe yaramamıştır.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE