banner731

Devlet Bahçeli: Birbirimize sırt çevirmek tarihi bir yanlıştır! Bahçeli’den yeni bir birleşme çağrısı

MHP Lideri Devlet Bahçeli bayram öncesi yeni bir paylaşımda bulundu. Bahçeli’nin atmış olduğu Twitter mesajında ‘’Kucaklaşmak varken birbirimize sırt çevirmek, birbirimizden kopmak vebaldir, tarihi bir yanlıştır’’ dedi. Bahçeli daha önce de İYİ Partiye seslenerek aynı mesajları içeren söylemlerde bulunmuştu. Bahçeli’nin bu mesajı yine İYİ Partiye birleşme çağrısı olarak algılandı.

GÜNDEM 10.08.2019, 11:20 10.08.2019, 11:44
Devlet Bahçeli: Birbirimize sırt çevirmek tarihi bir yanlıştır! Bahçeli’den yeni bir birleşme çağrısı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli bugün attığı bir mesajla yine Ankara kulislerinde gündem oldu. Geçtiğimiz günlerde İYİ Partiye çağrıda bulunan Devlet Bahçeli, karşılık bulamayınca bu kez bayram mesajı adı altında İYİ Partiye seslendi. Bahçeli yapmış olduğu paylaşımda şunları söyledi.

‘’ Unutmayalım ki, küslüklerin yaygınlaşması, dargınlıkların yoğunlaşması, gönüller arasına mesafe ve engellerin koyulması hiç kimseye bir şey kazandırmayacak, bilakis kaybettirecektir. Kucaklaşmak varken birbirimize sırt çevirmek, birbirimizden kopmak vebaldir, tarihi bir yanlıştır’’ dedi.

Bahçelinin bu çağrısına vatandaştan anında tepki geldi. Bahçeli'nin bu ikinci çağrısına verilen tepkiler arasında ''İllet, zillet tutmadı şimdi kardeş olalım. Saraydan anket sonucu vermişler eline...'' mesajı en dikkat çekenler arasındaydı...

Yorumlar (0)