Devlet Bahçeli: Malazgirt Şuuru Bayrak Gibi Dalgalanmaktadır

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Bitlis'in Ahlat ilçesinde düzenlenen Anadolu'nun Fethi Malazgirt 1071 Anma Programında açıklamalarda bulundu.

Devlet Bahçeli: Malazgirt Şuuru Bayrak Gibi Dalgalanmaktadır

Bitlis'in Ahlat ilçesinde düzenlenen Anadolu'nun Fethi Malazgirt 1071 Anma Programında açıklamalarda bulunan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli birlik ve beraberlik ifadelerinde bulundu.

Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları;

Bizans varsa, Malazgirt ruhu da vardır, hamdolsun ayaktadır. Vatanı ne pahasına olursa olsun koruyacağız

Terör örgütlerini kullanan namertlerin taktiği Bizans taktiğidir, siyasi ve ekonomik operasyonları vahşice kurgulayanların ilham kaynağı Bizans tahrikidir, döviz ve kur oyunları Bizans yöntemidir.

Düşmandan kaçmayız, dövizden korkmayız.

Taarruz ruhu ve tecrübesi Türk milletinin sinesinde hala kor gibi yanmakta, Malazgirt şuuru bayrak gibi dalgalanmaktadır."

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE