Devlet Personel Başkanlığı Tarafından Gaziler Günü Mesajı Yayımlandı

Devlet Personel Başkanlığı tarafından 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlandı.

GÜNDEM 19.09.2017, 15:40
Devlet Personel Başkanlığı Tarafından Gaziler Günü Mesajı Yayımlandı

Devlet Personel Başkanlığının Resmi web adresi üzerinden 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlandı. 

Yayımlanan kutlama mesajında kahraman Gazilerimizin minnetle anıldığı, ailelerine sağlık ve mutluluk dilendiği ifade edildi. Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan kutlama mesajını kamupersoneli.net olarak ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. 

GAZİLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

Aziz milletimiz, tarihin her döneminde tüm zorluklara karşı hür yaşamayı, bağımsızlık ve istiklalini canı pahasına korumayı ilke edinmiş ve bu uğurda şehit ve gazi olmayı büyük bir onur ve gurur kaynağı saymıştır. "Ya istiklal, ya ölüm!" şiarı altında; tarih bilinci, vatan ve hürriyet aşkı, bayrak sevgisi gibi değerleri her şeyden üstün tutarak gözlerini kırpmadan mücadele verirken ve bedenlerinin bir parçasını bu topraklara feda eden gazilerimiz, geçmişte olduğu gibi gelecekte de minnet ve şerefle anılacak, her daim en üstün payelere layık görülecektir. Birlik ve beraberliğimizin, millet olma bilincimizin temellerini aziz şehitlerimizle birlikte atan gazilerimiz, birliğimizi koruma kararlılığı, barış ve kardeşlik içerisinde bir yaşam sürme gayretimiz karşısında şüphesiz gururların en büyüğünü yaşamaktadırlar. Gazilik, vatanseverliğin, kahramanlığın, fedakârlığın yaşayan destanıdır.

Gazilerimizin ve şehitlerimizin yakınlarının milletimize en kıymetli emanetler olduğu inancıyla, Devletimizin tanıdığı istihdam hakkından en hızlı ve etkili biçimde faydalanmaları için Devlet Personel Başkanlığı olarak çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz. Bu vesileyle aziz şehitlerimizi rahmet, kahraman gazilerimizi minnetle anıyor, ailelerine sağlık ve mutluluk diliyoruz.

KAMUPERSONELİ.NET | ANKARA

Yorumlar (0)