Diriliş Osman dizisi ne zaman başlayacak? Diriliş Osman yayın tarihi belli oldu mu?

Diriliş serisinin en fazla merak edilen bölümlerinden bir tanesi de az bir zaman kala yayınlanacak olan Diriliş Osman dizisi. Diriliş Osman dizisini merakla bekleyen izleyiciler, Diriliş Osman dizisi ne zaman başlayacak? Diriliş Osman yayın tarihi belli oldu mu? Sorusunun cevaplarını aramaya başladı. Peki, Diriliş Osman dizisi ne zaman başlayacak? Diriliş Osman yayın tarihi belli oldu mu?

GÜNDEM 23.09.2019, 22:45
Diriliş Osman dizisi ne zaman başlayacak? Diriliş Osman yayın tarihi belli oldu mu?

Osmanlı tarihi son zamanlarda ekrana gelerek herkesin dikkatini çekmeye başladı. İzleyiciler diziler sayesinde Osmanlı tarihine daha fazla yakınlık duyarak bilgi darağaçlarını genişletmeye başladı. İzleyiciler son zamanlarda merakla beklenen Diriliş Osman hakkında da bazı soruların cevaplarını aramaya başladı. Bu soruların başında Diriliş Osman dizisi ne zaman başlayacak? Diriliş Osman yayın tarihi belli oldu mu? Soruları geliyor. Peki, Diriliş Osman dizisi ne zaman başlayacak? Diriliş Osman yayın tarihi belli oldu mu?

DİRİLİŞ OSMAN YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU MU?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve izleyicileri her bölümüyle ekrana bağlayan Diriliş Ertuğrul’un devamı niteliğindeki Diriliş Osman dizisi yeni sezonda ne zaman yayınlanacağı merak konusu oldu.  Diriliş Osman dizisi başrolünde Burak Özçivit’in yer  alması da merak edilen konuların başında geldi.

DİRİLİŞ OSMAN DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Diziler yeni sezonda yayınlanmaya başlarken izleyiciler merakla Diriliş Osman dizisinin yayınlanmasını bekliyor. Yeni diziler sezonu fragman yayınlayarak açarken herkesin merakla beklediği Diriliş Osman dizisi ile ilgili olarak herhangi bir fragman yayınlanmadı.  Diriliş Osman'ın yayın tarihi hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmazken ATV ekranlarında yayınlanacak dizinin kısa bir zaman sonra yayınlanması bekleniyor.

Yorumlar (23)
Elif Elif 3 hafta önce
Madem ne zmn baslayacagini bilmiyorsunuz ne doye başlık atıp tiklattirip bir suru yazi okutturuyorsunuz
Leyla 3 hafta önce
Laf olsun ...
Ziya 3 hafta önce
Allah belanizi versin sizin sahtekarlar
Orhan1453 3 hafta önce
Ne zaman baslicak ne zaman baslicak miletle dalga geciyolar resmen
Matrix 3 hafta önce
Ooooooooooorrrrrrr ....... çocukları
Orhan1453 3 hafta önce
Basladinda bu haberi yayinliyanlara ben haber verim merak etmesinler onlarda bilmiyo yazik
Rasim 3 hafta önce
Resimdeki arabalar gıcır teklifteki araçlar pert şaka gibi haber
mehmet 3 hafta önce
amına caktıklarım mmadem tarıhı bellı degıl ne sıkıme basuna gırdım bu sıteye onca yazı okudum sık gıbı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın