Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Terör Saldırısı Hakkında Açıklama Yaptı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu İstanbul'daki terör saldırısı hakkında çeşitli açıklamalar yaparak ' misliyle karşılık bulacaklar ' dedi.

GÜNDEM 11.12.2016, 11:03 11.12.2016, 11:18
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Terör Saldırısı Hakkında Açıklama Yaptı
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İstanbul'daki terör saldırısına ilişkin, Türkiye'ye yönelen tüm alçak plan ve hesapların milletin birliği, devletin kararlılığıyla aynı şekilde karşılık bulacağını söyledi.

Çavuşoğlu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, saldırıda şehit olanlara Allah'tan rahmet ve yaralananlara acil şifalar dileyerek "Ülkemize yönelen tüm alçak plan ve hesaplar, milletimizin birliği, devletimizin kararlılığıyla misliyle karşılığını bulacak. Başımız sağ olsun." ifadelerini kullandı. 

Kamupersoneli.net - AA
Yorumlar (1)
muammmer 3 yıl önce
tek başkan Recep Tayyip Erdoğan olsun bakan millet vekili olmasın 10 milyardan 500 tane millet vekili kaç lira ediyor çalışma bakanlığı ne yapıyor bi sürü işsiz iç işleri ne yapıyor hiç bir bakan hiç bişey yapmıyor oturdugu yerden para alıyorlar bide 14 milyar yazık günah haram ya basbakan geldiğinden beri ne yaptı Kandil günü aileler gözyaşına boğuldu Allah rahmet etsn ölenlerin ailelerine Allahtan sabır diliyorum