Diyarbakır Hazro ilçesinde yol kavgası yüzünden silahlı çatışma çıktı! 3 ölü 1 ağır yaralı

Diyarbakır Hazro ilçesinde yol kavgası yüzünden çıkan tartışma büyüdü ve silahlı çatışmaya döndü, Çıkan silahlı çatışma sonucu 3 kişi ölürken 1 kişide ağır yaralandı.

GÜNDEM 01.05.2019, 15:06 01.05.2019, 15:16
Diyarbakır Hazro ilçesinde yol kavgası yüzünden silahlı çatışma çıktı! 3 ölü 1 ağır yaralı

Diyarbakır Hazro ilçesinde yol verme yüzünden tartışma çıktı. Çıkan tartışmanın büyümesi ile iki taraf arasında silahlı çatışma çıktı. Yaşanan kısa süreli silahlı çatışma sonrasında 3 kişi hayatını kaybederken 1 kişide ağır yaralandı. Silahlı çatışma ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda özel hareket polisi sevk edildi. Ağır yaralanan bir kişi, polis eşliğinde hastaneye kaldırıldı. 

Kavga, öğle saatlerinde Hazro ilçe merkezinde meydana geldi. İddiaya göre 2 grup arasında araç park yeri nedeniyle sözlü tartışma yaşandı.

Tartışmanın büyümesi üzerine gruplar arasında silahlı kavga çıktı. Çıkan kavgada ilk belirlemelere göre aynı grupta olan 3 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi de yaralandı. İhbarla sevk edilen güvenlik güçleri güvenlik önlemi alırken, yaşamını yitirenlerin cesetleri otopsi için morga kaldırıldı. Yaralanan 1 kişi ise hastanede tedaviye alındı.

Olay ile ilgili soruşturma devam ediyor!.. 

Yorumlar (1)
Ecevit dolan 7 ay önce
O 3 kişi biri baba diğer iki kişi çocuk bir evden 3 kişi gitti kanları.yerde kaldi