Diyarbakır, Mardin ve Van başta olmak üzere 29 ilde PKK opersyonu!

Diyarbakır, Mardin ve Van başta olmak üzere 29 ilde PKK operasyonları yapıldı. Yapılan operasyonlarda 418 kişi gözaltına alındı. Operasyonlar devam ediyor.

GÜNDEM 19.08.2019, 11:45
Diyarbakır, Mardin ve Van başta olmak üzere 29 ilde PKK opersyonu!

Son dakika olarak alınan bilgilere göre 29 ilde PKK-KCK terör örgütüne yönelik eş zamanlı oerasyonlar düzenledi. Van, Diyarbakır ve Mardin şehirleri başta olmak üzere 29 ilde yapılan terör operasyonlarında, haklarında daha önceden takip yürütülen 418 kişinin gözaltına alındığı bildirildi. 

Operasyonların, daha önceden haklarında PKK terör örgütü soruşturması yürütülen Büyükşehir Belediye Başkanlarının görevden alındığı güne denk gelmesi dikkatlerden kaçmadı.

İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, operasyonların devam edeceği bildirildi.  

Yorumlar (4)
başkan 1 ay önce
bu suriyelilerin getirip başı miza bela ettiler artık sınırdışı yapin bitsin bu işkenceler
Saaenee 1 ay önce
Suriyeliler üzerinden rant yapanlar yarın bunun hesabını vereceklerdir ben memleketime tatile gidemiyorum adamlar Suriye'ye gidiyorlar demek ki zulüm felan yok herkez çok rahat
halime 1 ay önce
bu.suriyeliler gitmedikçe huzurumuzu yok iş bulamıyoruz onların yüzünde perişan olmuş türkiye de okadar insanlar iş sizlik te kahr oldular onari baş miza bela ettiler elimiz sizin iki yakanizda.olsun.öteki dünyada
Metin 1 ay önce
Çalısana is var boş konusmayin herseyde suriyeliler YALAANNNNNNN