DPB'den Adaylara Sahte İnternet Sitesi Uyarısı

Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile adaylara bir uyarıda bulundu. Devlet Personel Başkanlığı'nın internet sitesine benzer bir site bulunduğu uyarısında bulunan DPB adaylara o siteye itibar etmemeleri gerektiğini bildirdi.

GÜNDEM 07.06.2018, 01:30
DPB'den Adaylara Sahte İnternet Sitesi Uyarısı

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruda, DPB'nin internet sitesi ile alakalı bazı adaylardan uyarılar geldiği belirtildi. Adaylar tarafından gelen uyarıların değerlendirilmesi sonucu DPB'in internet sitesine benzer bir site oluşturulmuş olduğu vurgulandı. 

Adayların maddi veya manevi bir kayba uğramamaları adına bu internet sitesine itibar etmemeleri gerektiği bildirilirken söz konusu site hakkında hukuki sürecin başlatıldığı açıklandı. 

DPB'DEN YAYIMLANAN DUYURU

''Başkanlığımıza ulaşan ihbar ve şikâyetlerden, “http://dpb-gov.com/tr-tr/kurumsal/ozelpertalep.html” internet sayfası üzerinden işe yerleştirme vaadiyle vatandaşlarımızdan hukuka aykırı şekilde menfaat temin edilmeye çalışıldığı anlaşılmıştır.

Bu internet sayfasının Başkanlığımızla ilgisi bulunmamaktadır. 

İlgililer hakkında hukuki ve cezai yasal işlemler başlatılmış olup, vatandaşlarımızın mağduriyete uğramamak adına Başkanlığımız resmi internet sayfası dışındaki yayınlara itibar etmemesi önem arz etmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur. ''

Kamupersoneli.net - ANKARA
 

Yorumlar (0)