Düzce'de İki Üniversiteli Kıza ''Seni Okutacağım'' Diyerek Taciz

Düzce'de meydana gelen olayda, Sivas'tan dini kitap satmak üzerine geldiğini öne süren Cafer Ç., iki üniversiteli kıza taciz ettiği gerekçesiyle gözaltına alındı.

GÜNDEM 16.09.2017, 15:33 16.09.2017, 15:33
Düzce'de İki Üniversiteli Kıza ''Seni Okutacağım'' Diyerek Taciz

DÜZCE'de üniversiteli iki kıza dini kitap satmaya çalıştıktan sonra sonra 'Seni okuyacağım' diyerek elle tacizde bulunduğu öne sürülen Cafer Ç., gözaltına alındı.

''Seni Okutacağım''

Olay, dün akşam saatlerinde meydana geldi. Cafer Ç., Düzce Üniversitesi'nde eğitim gören 20 yaşındaki F.M. ve 22 yaşındaki Z.K.'nın birlikte oturduğu Uzunmuşlar Mahallesi'ndeki evin kapı ziline bastı. Cafer Ç., kapıyı açan F.M.'ye iddiaya göre önce dini kitap satmaya çalıştı. Kızın almayacağını söylemesi üzerine de, "Seni okuyacağım" diyerek elinden tutup tacizde bulundu. F.M., kendisini kurtarıp kapıyı kapatarak içeri girdi. F.M. ve Z.K. bir süre sonra evden çıktı. Bina kapısının önünde bekleyen Cafer Ç., bu sefer de Z.K.'ye, 'Seni de okuyayım' diyerek aynı şekilde tacizde bulundu. İki kız kapıyı kapatıp tekrar içeri kaçarak polise haber verdi.

Dini Kitap Satmak İçin Gelmişler

Polis ekibi, çok uzaklaşamayacaklarını düşündüğü şüpheli ve arkadaşını yakalamak için şikayette bulunan kızları da yanlarına alarak çevrede araştırma başlattı. F.M. ve Z.K., aynı mahallede Ufuk Sokak girişinde şüphelileri gördü. Kızların teşhis ettiği Cafer Ç. ve arkadaşı S.Ç., polis tarafından yakalandı. Sivas'tan dini kitap satmak için geldiklerini söyleyen Cafer Ç. ve S.Ç., emniyete götürüldü.

S.Ç. serbest bırakılırken, Cafer Ç. bugün adliyeye sevk edildi.

KAMUPERSONELİ.NET - DHA

Yorumlar (0)