Ege'de Son Dakika Deprem! Çanakkale'de Deprem Meydana Geldi- 17 Aralık son depremler listesi

Çanakkale Ayvacık yakınlarında saat 17.40'ta 4 büyüklüğünde deprem meydana geldiği açıklandı. Peki depremde mal veya can kaybı var mı? Deprem nereden hissedildi? Vatandaşlardan deprem hakkında açıklama geldi mi? 17 Aralık 2018 Çanakkale depreminde son durum...

Ege'de Son Dakika Deprem! Çanakkale'de Deprem Meydana Geldi- 17 Aralık son depremler listesi

ÇANAKKALE'nin Ayvacık ilçesinde Richter ölçeğine göre 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Deprem, kısa süreli paniğe neden oldu.

Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı'nın merkez üssünü Ayvacık ilçesi olarak saptadığı deprem, saat 17.40'ta meydana geldi.

Yerin 22,21 kilometre derinliğinde olan deprem, Ayvacık ilçesinde kısa süreli paniğe neden oldu. Depremde can ve mal kaybı yaşanmadı.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü ise merkez üssünü yine Ayvacık ilçesi olarak tespit ettiği depremin büyüklüğünü 3,9 olarak açıkladı.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2018, 18:13
YORUM EKLE