Ekonomi Bakanlığı Taşerona Kadro Sınav Sonuçları Açıklandı

Ekonomi Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuruda taşerona kadro için gerçekleştirilen sınav sonuçlarının açıklandığı ifade edildi. Ekonomi Bakanlığı tarafından taşerona kadro sınavı ise sözlü olarak gerçekleştirildi. Bu bağlamda yayımlanan duyurunun detayları haberimizde...

GÜNDEM 31.03.2018, 01:12 12.02.2019, 07:42
Ekonomi Bakanlığı Taşerona Kadro Sınav Sonuçları Açıklandı

Ekonomi Bakanlığının resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayılandı ve yayımlanan duyuru ile taşerona kadro sınav sonuçlarının açıklandığı kamuoyu ile paylaşıldı.

SÖZLÜ SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

Söz konusu duyuruda Ekonomi Bakanlığının taşerona kadro sınavlarının sözlü olarak gerçekleştirildiği ifade edildi. Bu bağlamda gerçekleştirilen sözlü sınav sonuçlarının açıklandığı ifade edildi.

Ekonomi Bakanlığı tarafından konu ile ilgili olarak yayımlanan duyurunun detaylarını kamupersoneli.net olarak ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. Adaylar taşerona kadro sözlü sınav sonuçlarına aşağıdaki link üzerinden ulaşacaklardır. 

YAYIMLANAN DUYURU

Ekonomi Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuruda "Adayların sınav sonucunun başarılı olması kesin olarak atanmaya hak kazanıldığı anlamına gelmemektedir. Atamalara ilişkin nihai değerlendirme 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesi hükümleri çerçevesinde anılan Kanun’un 98 inci maddesindeki hükümler saklı kalmak kaydıyla yapılacaktır" ifadelerine yer verildi.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)