Elazığ'da Acı Olay! Öğretmen Adayı Feci Şekilde Hayatını Kaybetti

Elazığ'da evinden çıktıktan 6 günden bu yana kendisinden haber alınamayan öğretmen adayından acı haber geldi. Öğretmenlik mezunu olduğu açıklanan 24 yaşındaki gencin cesedi barajda bulundu.

GÜNDEM 14.05.2019, 20:31
Elazığ'da Acı Olay! Öğretmen Adayı Feci Şekilde Hayatını Kaybetti

Elazığ'da evinden çıktıktan sonra bir daha haber alınamayan öğretmenlik bölümü mezunu 24 yaşındaki gencin cesedi bulundu.

Barajın kenarında kıyafetleri ve daha sonra polis dalgıçlarının çalışmalarıyla cesedi bulunan gencin cenazesi otopsi için Fırat Üniversitesi Hastanesi morguna gönderildi.

5 GÜN ÖNCE KİMSEYE BİR ŞEY SÖYLEMEDEN EVDEN ÇIKTI

Alınan bilgilere göre Elazığ, Baskil ilçesine bağlı Hacımehmetli köyünde ailesiyle beraber yaşayan 24 yaşındaki Abdulkadir İkis, 5 gün önce ailesine hiçbir şey söylemeden evden çktı.

Fırat Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sosyal Bilimler Öğretmenliğinden mezun olduğu belirtile İkis'ten haber alamayan aile kendi imkanıyla araştırmalar yaptı. Ancak 24 yaşındaki Abdulkadir İkis yine bulunmadı.

Daha sonra aile durumu Jandarma Komutanlığına bildirdi. Bunun üzerine Jandarma ile İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürlüğü ekipleri arama yaptı.

Arama çalışmaları sürerken İkis'in kıyafetleri dün Karakaya Baraj Gölü kıyısında bulunmasıyla beraber Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü Su Altı Grup Amirliği'nden dalgıçlara bölgeye gönderildi.

Dün bölgede bölge de dalış yapan balık adamlar bugün tekrar çalışmalarını hızlandırdılar ve yüzeysel tarama yapan balık adamlar, suyun üzerinde çalıların arasında öğretmen adayının cansız bedenini buldular.

Yorumlar (0)