banner731

Elvan : " Bir Personel İçin Bir Kaç Saat Değerlendirme Yapılıyor"

Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan CNN Türk Ankara temsilcisi Hande Fırat'ın konuğu oldu. Hükümetin ve bakanlığın çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan Elvan, FETÖ soruşturmalarıyla ilgili net konuştu.

GÜNDEM 09.09.2016, 14:18 09.09.2016, 14:25
Elvan : " Bir Personel İçin Bir Kaç Saat Değerlendirme Yapılıyor"
BİR PERSONEL İÇİN GEREKİRSE BİR KAÇ SAAT DEĞERLENDİRME YAPILIYOR

Bir kamu tarafı söz konusu, personele yönelik alınmış tedbirler var diğer taraftan iş dünyasına yönelik tedbirler var! Kılı kırk yarıyoruz bunu söyleyeyim. Bir personele yönelik gerekirse bir kaç saat değerlendirme yapılıyor.

HATA VARSA GERİ DÖNÜLÜR

Önce bir komisyon var bunlar günlerce geceli gündüzlü çalışıyor, sonra bizimle bir araya geliyor, tekrar çalışıyoruz. Kurunun yanında yaş yanmaması için çalışıyoruz. Belki hata da söz konusu olabilir, eğer yanlış yapılan bir husus varsa bunu düzeltebiliriz.

İŞ DÜNYASI RAHAT OLSUN

 Bunda tereddüt olamaz. İş dünyamıza gelince onlar da rahat olsun. Üretmeye devam ediyorlar, istihdam sağlıyorlar, gerçek anlamda bu ülkeyi ayakta tutan iş adamlarımız. Bunları biz göz bebeğimiz gibi koruyacağız, bunların sorunların varsa gidereceğiz. Ama FETÖ'ye finansman sağlayan şirketler de var bunlara gereğini yapacağız. Bu işin içinde olmayan firmalar rahat olsunlar, bu konuda rahatsız olmasınlar.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA
Yorumlar (0)