Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) Hakkında Çok Önemli Adım

Emeklilikte Yaşa Takılan (EYT) vatandaşlar güç birliği toplantısı gerçekleştirdi. Bursa'da bir spor salonunda gerçekleştirilen toplantıya katılan EYT'li vatandaşlar salona sığmadı. Büyük izdiham yaşanan toplantıda Emeklilikte Yaşa Takılan vatandaşlar seslerini duyurmaya çalıştılar.

Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) Hakkında Çok Önemli Adım

Bursa’da ikinci kez buluşan Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Dayanışma ve Dayanışma Derneği (EYT) üyeleri, kapalı spor salonunu tıklım tıklım doldurarak izdiham oluşturdu.

GÜÇ BİRLİĞİ TOPLANTILARI

Son dönemde siyaset gündeminin başlıca gündem maddelerinden biri olan emeklilikte yaşa takılanlar (EYT), güç birliği toplantılarına devam ediyor. EYT'liler Bursa'da ikinci kez buluştu. Büyük ilgi gören toplantıda EYT'liler salona sığmadı.

BİR ARAYA GELDİLER

Nilüfer Yüzüncüyıl Kapalı Spor Salonunda düzenlenen toplantıda binlerce EYT'li bir araya geldi. EYTSYD Derneği Bursa İl Temsilcileri Yüksek Fidan ve Turgay Ölüç tarafından düzenlenen toplantıya EYTSYD Derneği Başkanı Gönül Boran Özüpak ve yönetim kurulu üyeleriyle Sosyal Güvenlik Uzmanı Özgür Erdursun ve EYT'liler adına "Dökün Beni Yıldızlara" adlı romanı yazarak, kitabın gelirini derneğe bağışlayan Yazar Erdinç Ozan da katıldı.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ömer
ömer - 7 ay Önce

akp ye oy yok eyt çıkarsın

Ali
Ali - 7 ay Önce

Ak partiyede Mhp ye de oy yok

Eytliler
Eytliler - 7 ay Önce

Eyt nin gücünü yerel seçimlerde gorulucek.

nebahat ersoy
nebahat ersoy - 7 ay Önce

Eyt artık.hakımızı yedirmeyiz

yasar
yasar - 7 ay Önce

#Eyt ittifaki,
ya olacak ya olacak

Turko
Turko - 7 ay Önce

Eyt hak mücadelesidir. Çift dikiş değildir

Çetin
Çetin - 7 ay Önce

#eyt mağdurları gerekeni yapacak.

Zekeriya
Zekeriya - 7 ay Önce

#eyt yoksa oy yok ##Emeklilikte yaşa takılanlar