Emrah Serbes'in Neden Olduğu Kazada Anne Özçelik'te Hayatını Kaybetti!

Yazar ve senarist Emrah Serbes'in kendisinin yaptığını itiraf ettiği kazada, ağır yaralı halde bulunan anne Nilgün Özçelik'te hayatını kaybetti.

GÜNDEM 04.10.2017, 01:51
Emrah Serbes'in Neden Olduğu Kazada Anne Özçelik'te Hayatını Kaybetti!

Yazar ve senarist Emrah Serbes'in kendisinin yaptığını itiraf ettiği kazada, diğer otomobilde bulunan Ayhan Özçelik ve kızı Zeynep Özçelik'ten sonra tedavi altında bulunan anne Nilgün Özçelik de yaşamını yitirdi.

ANNE NİLGÜN ÖZÇELİK'TE HAYATINI KAYBETTİ

22 Eylül'de, İzmir Aydın Otoyolu Torbalı Kavşağı yakınlarında meydana gelen kazada İzmir'den Aydın yönüne giden Ayhan Özçelik, yönetimindeki otomobile, arkadan gelen ve aracı kullandığı sonradan ortaya çıkan Emrah Serbes'in kullandığı plakalı otomobil çarpmıştı.

10 GÜN BOYUNCA MÜCADELE ETMİŞTİ

Çarpmanın şiddetiyle savrularak taklalar atan otomobilin sürücüsü Ayhan Özçelik ve kızı Zeynep Özçelik'in hayatı kaybederken, eşi Nilgün Özçelik ise ağır yaralandı.  Ege Üniversitesi Hastanesi'nde tedavisi sürdürülen Nilgün Özçelik, 10 gün süren yaşam mücadelesini kaybetti.

YAZAR KAZAYI KENDİSİNİN YAPTIĞINI İTİRAF ETMİŞTİ

Ünlü yazar ve senarist Emrah Serbes, kendisine ait olan aracın, kaza sırasında da kendisinin yönetiminde olduğunu itiraf etmişti.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (0)