Erzincan'da 700 kilo uyuşturucu ele geçirildi

Erzincan Emniyet müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, yapılan kontroller sırasında durdurulunan bir Tır içerisinde yüklü miktarda uyuşturucu madde ele geçirildi. TIR içerisinde 700 kilo eroin ele geçirildiğini açıkladı. Şensoy, uyuşturucunun Van'dan batı illerine götürülmek istendiğini söyledi.

Erzincan'da 700 kilo uyuşturucu ele geçirildi

Erzincan Emniyet müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, turdurulan bir TIR'da 700 kilo uyuşturucu madde ele geçirildi duyuruldu. Bu son yıllarda yakalanan en büyük uyuşturucu miktarı.

Bulunan uyuşturucu ile ilgili TIR şoförü sorgulanmak üzere emniyet müdürlüğüne götürüldü. Uyuşturucuların Avrupa'ya gönderilmek istendiği sanılıyor. 

İÇ YAĞLARIN İÇİNE EROİN GİZLEMİŞLER

Alınan bilgiye göre, İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince, Erzincan-Erzurum Karayolu'ndaki uygulama noktasında şüphe üzerine durdurulan ve Van'dan İstanbul'a gittiği öğrenilen bir TIR'da dedektör köpeği ile yapılan aramada iç yağların içerisine gizlenmiş vaziyette 700 kilo eroin ele geçirdi.

Erzincan-Erzurum karayolundaki uygulama noktasına gelerek incelemede bulunan İl Emniyet Müdürü Bülent Şensoy yaptığı açıklamada, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince Erzincan İl Emniyet Müdürlüğünün bugüne kadar ele geçirdiği en yüksek miktarda eroin maddesi olduğunu kaydetti.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2018, 19:18
YORUM EKLE