Eşini 20 Bıçak Darbesiyle Namus İçin Öldürdüğünü Söyledi ! Ancak Karısını Defalarca Aldatmış

Cani Bekir Erkol Konya'da çocuklarının gözü önünde eşini 20 bıçak darbesi ile öldürdükten sonra namus için yaptığını söyledi. Cani Bekir Erkol'un Tuba Erkol'u aldattığı ve bundan dolayı defalarca tartıştıkları ortaya çıktı.

GÜNDEM 26.08.2019, 08:56
Eşini 20 Bıçak Darbesiyle Namus İçin Öldürdüğünü Söyledi ! Ancak Karısını Defalarca Aldatmış

Son dönemde yaşanan artan kadın cinayetleri Türkiye'yi ayağa kaldırdı. Kırıkkale'de 10 yaşındaki kızının gözü önünde eski kocası tarafından öldürülen Emine Bulut cinayetinin bir benzeri de Konya'da yaşanmıştı.

Konya'da eşi Bekir Erkol tarafından 3 çocuğunun gözü önünde 20 bıçak darbesiyle Tuba Erkol'u öldürmesi kapsamında cinayetten 4 gün önce polise verilen ifadesine ulaşıldı.

İFADENİN DETAYLARI

Dayak yediği kocasından şikayetçi olan ve "uzaklaştırma kararı" alan talihsiz annenin tüm yaşadıkları bu ifadede yer aldı.

Yenişafak'tan Osman Özgan'ın aktardıklarına göre Bekir Erkol ile 16 yıllık evli olduğunu ve 3 çocuklarının bulunduğu anlatan Tuba Erkol ifadesinde şu ifadeleri kullandı:

"Eşim daha önceki zamanlarda beni aldattığı için kendisi ile birçok kez tartıştık bu yüzden evi terk ederek ailemin yanına yerleştim. Eşim bir daha yapmayacağına söz verdi. Ailemin de telkinleriyle tekrar barıştım ve birlikte yaşamaya başladık. Yaklaşık 4 aydır birlikte yaşıyorduk. Eşim yine eski huylarına devam ederek yine aldatmaya başladı. Kendisini birçok kez uyardım. Evde basit meselelerden de aramızda sürekli tartışma çıkar"

Tuba Erkol ayrıca ayrılmask istediğini ve bunu söyleyince kocasının kendisini ölümle tehdit ettiğini vurguladı. Tuba Erkol bu konu hakkında şöyle dedi:

"Ayrılacağımı söylediğim zamanlarda ya kendisini öldürmekle ya da beni öldürmekle tehdit ederek benim ayrılmama müsaade etmiyordu. Koruma ve uzaklaştırma talep ediyorum. Adresini verdiğim evimde kalacağım. Beni aldatan ve sürekli tehditlerde bulunarak baskı yapan eşim Bekir Erkol'dan davacı ve şikayetçiyim."

Bu şikayet üzeine Bekir Erkol ifade vermek için emniyete çağrıldı. Bekir Erkol eşini dövmediğini ve kovmadığını iddia ederek eşini aldatmadığını da belirtti. Erkol "Hakkımda yapılan suçlamaları kabul etmiyorum. Benim kimseden şikayetim yoktur" dedi.

Yorumlar (3)
Furkan 4 ay önce
Böyle soysuz şerefsiz erkeklere idam getirilmeli yada müebbet hapis yada kısasa kısas yapılmalı.
Mithat 4 ay önce
Sikinden bir vincle asıp kent meydanında 24 saat bekletmez iseniz bunlar ve bunun gibiler korkuyu yatmaz...
Emre 4 ay önce
IDAM KESIN ÇÖZÜM