Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın Hayatını Kaybettiği İddia Edildi

Sosyal medyada bir muhabir tarafından Deniz Baykal'ın hayatını kaybettiği iddia edildi. Bunun üzerine CHP Genel Başkan Yardımcıları bu iddiaları yalanladı.

Eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın Hayatını Kaybettiği İddia Edildi

Sosyal medyada bir spor muhabiri tarafından CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın hayatını kaybettiği iddia edildi. Bunun ardından CHP Genel Başkan Yardımcıları Deniz Baykal'ın hayatını kaybettiğine ilişkin iddiaları yalanladı.

"SON YAPILAN AÇIKLAMADAN BERİ DEĞİŞMEDİ"

Konu ile ilgili olarak açıklamayı CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel yaptı. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel konu ile ilgili olarak açıklamalarında "Doktorların son açıklamasından bu yana sağlık durumunda bir değişiklik yok. Kötüye herhangi bir gidiş yok. Yarın sabah planlanan tomografi çekilecek, Deniz Bey'in sağlık durumu son yapılan açıklamadan beri değişmedi" ifadelerine yer verdi.

Ayrıca Habertürk'ten Sevilay Yılman da Deniz Baykal hakkında bir iddiada bulunmuştu. Sevilay Yılman, Eski CHP Genel Başkanı Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın beyin ölümünün gerçekleştiğini iddia etti.

İŞTE SOSYAL MEDYADAKİ O İDDİA

KAMUPERSONELİ.NET | ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2017, 10:57
YORUM EKLE