Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 124 Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Yeni Bölüm Neden Yok?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 124 Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Yeni Bölüm Neden Yok?

ATV ekranlarında yayınlanan "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" her hafta düzenli olarak Salı günleri ekranlarda yerini alıyor ancak bu hafta diziden yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. İşte detaylar...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜM FRAGMANI NEDEN YOK?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bir haftalık ara veriyor. Salı günleri ekrana gelen dizinin fragmanı pazar günleri yayınlanıyordu. Ancak dün fragman gelmedi. Bugün ATV’nin yeni hafta yayın akışında salı akşamı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yerine sinema filmi yayınlandı. EDHO’nun gelecek Salı akşamı yeni bölümünün yayınlanması bekleniyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 124. SON BÖLÜM ÖZETİ

İlyas cezaevinde yaşanan son olaydan sonra ölen Ercan'ın yasını tutarken avukatı Özgür yanına gelir. Özgür, İlyas'a savcıya vereceği ifade için söyleyecekleri ile ilgili konuşmak isteyince çileden çıkar. Özgür'den kendisinden kopmasını ister. Özgür ise hayatından çıkacağını söyler.

HIZIR AKAN KANIN DURMASINI İSTİYOR

Alparslan Hızır'ın yanına gelir. Amcasına bir emri olup olmadığını sorar. Hızır, akan kanı durdurmasını ister. Alparslan Hızır amcasının durmayacağını, Ercan'ın ölümünden sonra ikna olmayacağını söyler. Hızır da, “ne zaman ikna olacak Alparslan? sen ya da Hızır Ali veya İlyas'ın ölümü mü ikna edecek” der.

İLYAS UZLAŞMAYI KABUL ETMİYOR

Alparslan, İlyas'ı ziyarete gider. Alparslan, hasımları ile dışarıda uzlaşmaya varıldığını ve bu uzlaşmanın içeriyi de kapsadığını söyler. İlyas o uzlaşmanın onu bağlamadığını söyler. Alparslan bu uzlaşmayı kabul etmemesi durumunda kanın akmaya devam edeceğini, onlardan kan aktığında kendilerinden de kanın akacağını söyler. İlyas, Alparslan'a, içerde düşünmek için çok zamanı olduğunu ve bu konuda bir daha onu ziyaret etmemesini ister.

BEHZAT DA UZLAŞMAYI KABUL ETMİYOR

İlyas, Alparslan ile konuştuklarını adamlarına anlatır. İlyas, fikri alınmadan sulh yapıldığı için öfkelidir. Adamlarına “Ya Behzat ölecek ya ben” der. İlyas adamlarından Behzat'a içerde uzlaşma olmayacağı mesajını iletmesini ister. Bu arada Tahsin Façalı, Behzat'a Haşmet'in kararını bildirir. Behzat da sulh şartlarını kabul etmediğini ve sulh yapacağı zamanı ve şartları bildireceğini söyler.

HAŞMET BEHZAT'IN KARARINI ÖĞRENİYOR

Hızır, Alparslan'a Mesut'ların seslerinin çıkmadığını ve bu işte bir tuhaflık olduğunu söyleyerek ondan durumu araştırmasını ister. Bu arada Tahsin, Haşmet'e Behzat'ın bu uzlaşmayı kabul etmediğini söyler. Haşmet, Tahsin'e Hızır'ın etrafındakilere giderek uzlaşmaya hazır olduğunu söylemesini ister. Tufan, Hızır'a Haşmet ile yaptığı uzlaşmadan İlyas'ın haberi olup olmadığını sorar. Hızır, İlyas'ın uzlaşmayı kabul etmediğini söyler.

HIZIR REST ÇEKİYOR

Hızır, adamlarına İlyas'ın başına bir iş gelirse bunun hesabını onlardan soracağını söyleyerek, yaptığı anlaşmanın arkasında olduğunu bildirir. Onlardan hiçbir yardım istemediğini bildirerek “ister uzlaşmayı kabul edin isterseniz de İlyas ile birlikte çatışın” diyerek rest çeker.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler