EURO 2024 Kararına İlk Tepki: Ülkemizin Kaybettiği Hiçbir Şey Yoktur

UEFA'nın açıkladığı EURO 2024 kararı sonrasında hükümetten ilk açıklama geldi. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu yaptığı açıklamada "ülkemizin kaybettiği hiçbir şey yoktur" dedi. İşte Kasapoğlu'nun açıklamalarından satır başları...

EURO 2024 Kararına İlk Tepki: Ülkemizin Kaybettiği Hiçbir Şey Yoktur

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'dan yeni bir açıklama geldi.

UEFA'nın EURO 2024 turnuvasının ev sahibi Almanya olarak açıklanmasına yönelik olarak değerlendirmelerde bulunan Mehmet Muharrem Kasapoğlu açıklamasında UEFA'ya tepkide bulundu.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası'nın Almanya'ya verilmesiyle alakalı olarak yaptığı açıklamada;

"Bu coğrafyada, bu topraklarda bu organizasyonun yapılması bu organizasyon adına çok kazandırıcı bir durum olacaktı ancak ülkemizin kaybettiği hiçbir şey yoktur." dedi.

Ayrıntılar geliyor.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
murat
murat - 9 ay Önce

tabi tabi yok siz avunun ancak avrupa ülkesiyiz diye onlar bir bahanesini bulur yine bize vermezler .