EYT'liler Tek Ses Oldu: Rapor İstenmesi Oyalama Mıydı? Mücadele Devam Edecek

EYT Başkanı Gönül Boran Özüpak, FOX TV'de önemli açıklamalarda bulundu. Özüpak açıklamalarında EYT konusu hakkında mücadelenin devam edeceğini ifade etti ve rapor istenmesinin bir oyalamaca olup olmadığını sorguladı.

GÜNDEM 18.11.2019, 08:39
EYT'liler Tek Ses Oldu: Rapor İstenmesi Oyalama Mıydı? Mücadele Devam Edecek

EYT Başkanı Gönül Boran Özüpak, FOX TV'de önemli açıklamalarda bulundu. Özüpak açıklamalarıda yerel seçimlerde etkilerini gösterdiklerini belirtti.

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (EYT-SYDD) Başkanı Gönül Boran Özüpak, FOX TV Ana Haber Bülteni'ne konuştu. Özüpak burada yaptığı açıklamalarında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Seçimi kaybetsek de bu hakkı vermeyeceğiz' ifadelerini değerlendirerek seçimlerde zaten etkilini gösterdiklerini vurguladı.

Özüpak açıklamalarının devamında her yerde olmaya devam edeceklerini belirterek bu yola baş koyduklarını mücadelelerini sürdürmeye devam edeceklerini ifade etti.

YAPILAN AÇIKLAMA

Konu ile ilgili olarak EYT Başkanı Gönül Boran Özüpak'ın açıklamaları şöyle oldu:

"Sayın Cumhurbaşkanımız böyle buyurmuş, biz de tepkimizi yine bizi gören, bizi anlayan, bizi dinleyenlerle yol alacağımızı her yerde alanda, mitingte, toplantılarda, Meclis'te, her yerde de dile getirmeye devam edeceğiz.

Sayın Cumhurbaşkanımızın 'Seçimi kaybetsek de bu hakkı vermeyeceğiz' deyişi ile biz yerel seçimlerde zaten etkimizi gösterdik.

Vedat Bilgin beyden bir rapor istendi Cumhurbaşkanımız tarafından. Bu rapor istenmesi bir oyalamayaca mıydı? Bu açıklamanın rapor öncesi mi rapor sonrası mı, onu da çok merak ediyoruz?

Çift maaş alacaklar konusunda da ben buradan bütün devlet büyüklerimize sesleniyorum. Lütfen, eğer bir tasarruf yapılacaksa sizler çift maaşlarınızdan vazgeçin."

Yorumlar (0)