Fatih Portakal bir ayda gelen iki doğalgaz faturasını paylaşıp isyan etmişti! İGDAŞ'tan yanıt geldi

Fox TV Ana Haber Bülteni sunucusu Fatih Portakal sosyal medya hesabından bir ayda ikinci kez gelen doğalgaz fotoğraflarını paylaşarak: " Ya beni enayi gördünüz ya da bir şeyler çeviriyorsunuz" diye yazmıştı. İGDAŞ, Portakal'ın paylaşımına jet yanıt verdi.

Fatih Portakal bir ayda gelen iki doğalgaz faturasını paylaşıp isyan etmişti! İGDAŞ'tan yanıt geldi

FOX Ana Haber’in sunucusu Fatih Portakal, İGDAŞ’a kendisine gönderilen iki ayrı fatura nedeniyle tepki göstermiş ve, "Bu şimdi ne demek? Mayıs ayı içinde 2. @igdaskurumsal faturası. Ya beni enayi gördünüz ya da bir şeyler çeviriyorsunuz? Benim gibi acaba ne kadarız? Tatmin edici cevabınız nedir?" ifadelerini kullanmıştı.

İGDAŞ'tan Portakal'ın bu paylaşımına yanıt geldi. İGDAŞ'tan yapılan açıklamada, "haksız yere zan altında bırakıldıklarını" belirtilerek, iki ayrı faturanın sayaç değişiminden kaynaklandığı dile getirildi.

“Açıklama var @igdaskurumsal "Diyorum ki:

1-Bana sormadan sayacımı nasıl değistiriyorsunuz?

2-Hadi haber vermediniz değiştirdiniz, peki neden iki kere sayaç okuyorsunuz?

3-Kurumunuzu zan altinda bırakmıyorum, soru soruyorum

4-Kurumlara guvenim kalmadığı icin hakkimi ariyorum.”

İGDAŞ: Sayaç değişiminin yasal dayanağı var
İGDAŞ'tan Portakal'ın bu tepkisine de belgeli yanıt verildi. Sayaçların İGDAŞ'a ait olduğu belirtilirken, ilgili yasaya uygun olarak periyodik şekilde ücretsiz değiştirildiğine vurgu yapıldı.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE