Fatih Portakal'ın Haberi İle İlgili Soruşturma Başlatıldı

Fatih Portakal'ın Fox TV'de Mersin Şehir Hastanesi hakkındaki haberi ile ilgili olarak soruşturma başlatıldı. Söz konusu soruşturma ‘Devlet organlarını aşağılama’, ‘Hakaret’ ve ‘İftira’ suçları kapsamında Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatıldı. Konu ile ilgili olarak tüm detaylar haberimizde...

Fatih Portakal'ın Haberi İle İlgili Soruşturma Başlatıldı

Fox TV'de Fatih Portakal tarafından Mersin Devlet Hastanesi haberi sunuldu. Bu haber hakkında ‘Devlet organlarını aşağılama’, ‘Hakaret’ ve ‘İftira’ suçları kapsamında Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı bir soruşturma başlattı.

PORTAKAL VE KUMBARACIBAŞI ŞÜPHELİ

Başlatılan soruşturmada Fatih Portakal'ın ve Sorumlu Müdür İbrahim Onur Kumbaracıbaşı'nın şüpheli olduğu ifade edildi. 

DÜZELTME METNİ YAYINLANMASI İÇİN KARAR

Tüm bunların yanı sıra Bakırköy 1. Sulh Ceza Hakimliği tarafından söz konusu haberle ilgili olarak FOX TV ekranlarında cevap ve düzeltme metni yayınlanmasına da karar verdi.

Ayrıntılar geldikçe okuyucularımızla paylaşacağız... 

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE