Fatih Ürek, Kardeşi yüzünden 3,5 milyon dolarlık evini kaybetti

Kardeşi yüzünden 3,5 milyon dolarlık evini kaybeden Fatih Ürek, evini nasıl kaybettiğini çıktığı tv programda anlattı.

GÜNDEM 30.11.2018, 15:38 probil
Fatih Ürek, Kardeşi yüzünden 3,5 milyon dolarlık evini kaybetti

Kardeş kazığı olarak adlandırılan bir hadisede Faih Ürek Kardeşi yüzünden 3,5 milyon dolarlık evini nasıl kaybettiğini canlı yayında anlattı. 

Fatih Ürek olayı şöyle anlattı;

"Demet Akalın ile Okan Kurt'un barıştıklarını Demet’ten öğrendim. Tam olarak söylemedi ama ben anladım. Yeniden nikah masasına otururlar mı bilmiyorum. Onların bileceği şey. Okan bana kızgın. Biraz mantıklı düşünürse, ben onların büyüğüyüm. Ben ‘Demet evliliğini kurtarmaya çalıştı, Okan ailesini seçti’ dedim. Ondan dolayı bozulmuş."

"EN YAKINIMDAN KAZIK YEDİM"

"En yakınımdan kazık yedim. Son kaybım 3,5 milyon dolar. Balmumcu’daki ev 4 katlıydı. O bitti, gitti. Bu işin başrolünde kardeşim var. Ona da yaramadı.Yanındakilerle bir kumpas kuruldu. Tefeci aldı o evi. 100 TL para veriyor o evi alıyor. Benim kız kardeşimin hatası peçete kadar bile imzalı bir kağıt almamış. Parayı almış, tapuyu vermiş. Dava 10 sene devam etti. Yargıtay dedi ki: 'Zaman aşımına uğradı artık'. Kardeşimle görüşmüyorum. Çok canım yandı. 2 kardeşim daha var, büyük ablam bana resmen annelik yapıyor. Ve hala akıllanmamış kardeşim. Ben büyük ablama da söylemedim bunu ama dava kapandı bitti yani."

Yorumlar (0)