FETÖ'nün Medya Yapılanmasına İlişkin Davada Atilla Taş Tahliye Edildi!

FETÖ Medya yapılanmasına yönelik yürütülen davada şarkıcı Atilla taş hakkında tahliye kararı verildi.

FETÖ'nün Medya Yapılanmasına İlişkin Davada Atilla Taş Tahliye Edildi!

Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasına ilişkin yürüten davada, mahkeme heyeti şarkıcı Atilla Taş ve gazeteci Murat Aksoy hakkında tahilye kararı verdi. 

ATİLLA TAŞ TAHLİYE EDİLDİ

Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasının medya ayağına yönelik İstanbul 25. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen dava kapsamında şarkıcı Atilla Taş ile gazeteci Murat Aksoy, tutuklu kaldıkları süre, öğretmen Davut Aydın'ın ise sağlık durumu dikkate tutuksuz yargılanmak üzere tahliye edildi. 

Yürütlen dava kapsamında ayrıca mahkeme heyeti, 20 sanığın tutukluluk halinin devamına ve duruşmanın da 4 Aralık'a ertelenmesine karar verdi. Atilla Taş ve  Murat Aksoy, tahliye kararının tutuklu bulundukları Silivri Cezaevine ulaşmasının ardından serbest kalacaklar.

FETÖ'NÜN MEDYA AYAĞINA YÖNELİK SORUŞTURMADA TUTUKLANMIŞTI

FETÖ Medya yapılanmasına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında, Davut Aydın 26 Temmuz 2016, Atilla Taş ile Murat Aksoy ise 2 Eylül 2016 tarihinde tutuklanmıştı.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE