FETÖ Soruşturması İle Görevden Alınan Yüzbaşı Eski Görev Yerinin Önünde İntihar Etti

İzmir'in Ödemiş ilçesinde FETÖ/PDY soruşturması kapsamında iki buçuk ay önce Yüzbaşı Fatih Uğur açığa alınmıştı. Açığa alınan yüzbaşı görev yaptığı askerlik şubesinin önüne geldi. Burada kapıda duran güvenlik görevlisinin silahını alarak intihar etti.

GÜNDEM 18.04.2018, 09:35
FETÖ Soruşturması İle Görevden Alınan Yüzbaşı Eski Görev Yerinin Önünde İntihar Etti

FETÖ soruşturmaları kapsamında askerlik şubesinde görevli olan bir yüzbaşı iki buçuk ay önce görevden alınmıştı. Ödemiş Askerlik Şubesi eski başkanı yüzbaşı Fatih Uğur gece saatlerinde daha önce görev yaptığı binaya geldi.

Askerlik Şubesinde görevli olan ve kapıda nöbet tutan özel güvenlik görevlisinin belindeki silahı kapan eski yüzbaşı Fatih Uğur kendi başına ateş ederek intihar etti.

FATİH UĞUR OLAY YERİNDE HAYATINI KAYBETTİ

Bu durumun ardında ilk şoku atan görevliler acil olarak sağlık ekiplerine ve polise haber verdiler. Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından eski yüzbaşı Fatih Uğur'un olay yerinde hayatını kaybettiği belirlendi. Ayrıca olay yerine Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ve savcı da geldi. Ekipler olay yerinde incelemelerde bulundu.

İNCELEMELER DEVAM EDİYOR

Tüm bunların yanı sıra eski yüzbaşı Fatih Uğur'un cenazesi otopsi yapılmak için İzmir Adli Tıp Kurumuna gönderildi. Yapılan açıklamalarda olay hakkında soruşturmanın devam ettiği ifade edildi.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)