Finlandiya'da Bıçaklı Saldırı Çok Sayıda Kişi Yaralandı! Terör Şüphesi Var

Finlandiya'nın Turku kentinde kimliği belirsiz kişi veya kişilerce sivil insanlara bıçaklı saldırı düzenlendi. Yaşanan olay sonucu çok sayıda kişinin yaralandığı açıklandı.

Finlandiya'da Bıçaklı Saldırı Çok Sayıda Kişi Yaralandı! Terör Şüphesi Var

Finlandiya'nın Turku kentinin güneybatısında bulunan Abo'nun merkezinde kimliği belli olmayan kişi veya kişilerce bıçaklı saldırı düzenlendi. Meydana gelen saldırı olayı sonucunda çok sayıda sivilin yaralandığı belirtildi. 

FİNLANDİYA'DA BIÇAKLI SALDIRI ÇOK SAYIDA KİŞİ YARALANDI

Alınan bilgilere göre, Kent merkezinde bulunan bir meydanda, saldırganlar bıçaklar ile saldırı düzenlediler. Saldırının tek bir kişimi yoksa kalabalık bir grup tarafından mı düzenlendiği henüz kesin olmamakla beraber görgü tanıklarının ifadesine göre saldırganların sayısı birden fazlaydı. Ayrıca yaşanan saldırı olayında silah sesi duyulduğu da iddia edildi. Reuters haber ajansı konu ile ilgili yapmış olduğu açıklamada bir kişinin yaşamını yitirdiğini iddia etti. Polis merkezide bir açıklama yaparak kent merkezlerinden uzak durulması gerektiğini bildirdi. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2017, 20:37
YORUM EKLE