FOX TV Kadrosu Küçülüyor! İsmail Küçükkaya Kovuldu Mu?

Disney İle Century Fox şirketlerinin birleşmesi sonrasında FOX TV'nin kadrosunun küçülmeye gittiği ve bu nedenle 3 gazeteci ile yolların ayrıldığı iddia edildi. İsmail Küçükkaya'nın FOX TV'den kovulduğu iddia ediliyor. Peki İsmail Küçükkaya Kovuldu Mu? İşte detaylar.

GÜNDEM 20.07.2019, 13:18
FOX TV Kadrosu Küçülüyor! İsmail Küçükkaya Kovuldu Mu?

Disney ile 21. Century Fox şirketlerinin birleşmesiyle beraber FOX TV kadrosunun küçüldüğü ifade edildi. Yayın Yönetmenliği’ni Doğan Şentürk’ün üstlendiği FOX Haber’de 3 gazetecinin işten çıkarıldığı iddia edildi.

Gazete Duvar'ın aktardıklarına göre; Fox Ankara Haber Merkezi’nde kanalın kuruluşundan bugüne kadar görevde bulunan Cumhurbaşkanlığı muhabiri Umut Yertutan'ın yanı sıra Fox Ana Haber editörü Serdar Ertuğrul ve Çalar Saat’in editörlüğünü yapan Necdet Yıldırım ile yolların ayrıldığı iddia ediliyor.

Ayrıca Disney ile 21. Century Fox şirketlerinin birleşmesi kararından hemen sonra Fox TV Ankara Temsilcisi Sedat Bozkurt’un görevine yeni yapılanmada Ankara Temsilcisi’ne yer verilmemesinden dolayı son verilmişti ve bunun yanı sıra kanalda uzun süredir görev yapan editör Gökhan Kayış, muhabir Yüce Kuyucaklıoğlu ve kameraman Ahmet Bolat’la da yollar ayrılmıştı.

Yeniakit Gazetesi ise İsmail Küçükkaya'nın kovulduğunu iddia etti. İsmail Küçükkaya'dan kovulma veya ayrılık haberlerine yönelik henüz hiçbir açıklama gelmedi.

Yorumlar (1)
Seher 1 ay önce
Arkadaşlar merhaba ben cumartesi yapılan alan sınavında şu kitapçık kodlarimi doğru kodladim diye bi yer vardı ben o kutucuğu işaretlemeyi unutmuşum sınavım geçersiz mi sayılacak şimdi