Game Of Thrones'tan Türkiyedeki İzleyicilerine Kötü Haber

Türkiye ve Dünya'da büyük bir beğeni ile izlenen Game Of Thrones dizisinin yayıncı kuruluşundan Türkiye'deki izleyenlere kötü haber. Game Of Thrones dizisinin hem eski hemde yeni bölümleri internet üzerinden izlenemeyecek. İşte detaylar..

GÜNDEM 06.06.2016, 14:58 06.06.2016, 15:13
Game Of Thrones'tan Türkiyedeki İzleyicilerine Kötü Haber
 Dünyanın en çok izlenen dizilerinden biri olan Game Of Thrones'in yayıncı kuruluşundan Türkiye'deki izleyenlerine kötü haber geldi.

Dünyada ve Türkiye'de büyük bir beğeni ile izlenen Game Of Thrones dizisinin yayıncı kuruluşundan yapılan açıklamada geçtiğimiz yıl internet üzerinden 14,4 milyon kez korsan indirilen dizinin Türkiye'de tüm internet sitelerinde kaldırılması kararı alındı. Alınan karar ile sadece yeni bölümleri değil eski bölümlerine de erişim engellendi.


24 Nisan 2016'da 6. sezonu başlayan ve önceki gün 7. bölümüyle ekrana gelen Game Of Thrones dizisinin tüm bölümleri telif hakları nedeniyle erişime tamamen kapatıldı. Diziyi izlemek isteyen Game of Thrones hayranları İnternet üzerinden girdikleri sitelerde, "Yayın haklarını elinde bulunduran kuruluş tarafından tarafımıza yapılan uyarı nedeniyle sitemizden bir daha eklenmemek üzere tamamen kaldırılmıştır" notuyla karşılaştı.


Diziye Erişim Kaldırılması Sonrası Tepkiler Çığ Gibi Büyüdü

Türkiye'deki Game Of Thrones hayranları bundan sonra dizinin yeni ya da eski bölümlerini internet siteleri üzerinden izleyemeyeceklerinden dolayı tepki gösterdi. Bu durum sosyal medyada da büyük tepki çekti.

Kamupersoneli.net  | Ankara
Yorumlar (0)