Gaziantep'te İYİ Parti Lideri Meral Akşener'in Yolunun Kesildiği İddialarına Valilikten Açıklama Geldi

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Gaziantep mitinginden sonra belediyenin çöp kamyonuyla aracının yolu kesildiği iddiaları hakkında Gaziantep Valiliği tarafından bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada bu iddialar yalanlandı. Valilikten yapılan açıklamanın detayları haberimizde..

Gaziantep'te İYİ Parti Lideri Meral Akşener'in Yolunun Kesildiği İddialarına Valilikten Açıklama Geldi

Gaziantep Valiliği tarafından bir açıklama yapıldı. Valilik tarafından yapılan açıklamada İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Gaziantep mitinginden sonra belediyenin çöp kamyonuyla aracının yolu kesildiği iddiaları yalanlandı.

Gaziantep Valiliğinden yapılan açıklamanın detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz.

VALİLİKTEN YAPILAN AÇIKLAMA

İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral AKŞENER tarafından bugün 13.00-16.20 saatleri arasında 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda bir miting programı yapılmıştır. Söz konusu miting programı nedeniyle, Sayın Cumhurbaşkanımız ve Siyasi Parti Genel Başkanları tarafından geçmişte yapılan miting tedbirleri ışığında 24 Haziran Seçimleri nedeniyle yapılacak mitingler için belirlenen güvenlik önlemleri uygulanmıştır. 

Bu tedbirler kapsamında muhtemel bombalı araç saldırılarına karşı ana bulvar ve arterlerin kapatılmasında İl Emniyet Müdürlüğümüz, Kamu Kurumlarımız ve Belediyelere ait araç ve iş makinalarından yararlanılmaktadır. İlimizde gerçekleştirilen siyasi parti miting programının olaysız bir şekilde sona erdirilmesi konusunda alınan tedbirler hassasiyetle uygulanmıştır. 

Sayın Cumhurbaşkanımız, Sayın Başbakanımız ve diğer Siyasi Parti Liderleri miting programlarında uygulanan tedbirlere ilişkin fotoğraflar ilişikte sunulmuştur.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE