Gaziantep'te Polise Silahlı Saldırı Düzenlendi!

Gaziantep'in Merkez Şahinbey ilçesi'ne bağlı olan Ocaklar Mahallesi'nde devriye gezen polis ekipleri tarafından dur ikazı yapılmasına uymayan araçtan polislerin üzerine silahla ateş açıldı.

GÜNDEM 04.02.2017, 17:37
Gaziantep'te Polise Silahlı Saldırı Düzenlendi!

Gaziantep'te Merkez Şahinbey ilçesi'ne bağlı olan Ocaklar Mahallesi sokaklarında devriye gezen polis ekipleri tarafından şüphhe duyulan Mehmet Ali Ş'nin kullandığı 34 UZ 0891 plakalı otomobilin polis ekiplerinin dur ikazına uymadığı ve silahlarla ateş açarak kaçtığı ifade edildi.

Açılan saldırda ölü yada yaralı olan kimsenin bulunmaması dikkat çekerken polis ekiplerin olay yerinde yaptıkları derin incelemeler sonrasında zanlının kullandığı araç plakasının sahte olduğu mermilerin ise zırh delici özelliği bulunduğuna rastlanıldı.Polis, aynı mahallede yaşadığı tespit edilen zanlının evine operasyon düzenlemeyi ihmal etmedi.

Özel harekat ekipleri ve zırhlı araç desteğiyle mahalleyi çevreleyen ekipler, kapısını koçbaşıyla kırdıkları zanlının evinde arama yaptı. Evde bulunan 2'si kadın 3 kişiyi gözaltına alan ekiplerin zanlıyı yakalama çalışmalarına ise devam ediliyor.

Kamupersoneli.net | ANKARA

Yorumlar (0)