Gaziantep Valiliğinden Saldırı Bilançosu Hakkında Açıklama

Gaziantep Valiliği Emniyet Binası önünde gerçekleştirilen saldırı hakkında açıklama yaparak saldırıya ait bilançoyu kamuoyu ile paylaştı.

GÜNDEM 10.01.2017, 17:03 10.01.2017, 17:14
Gaziantep Valiliğinden Saldırı Bilançosu Hakkında Açıklama
Gaziantep Emniyet Müdürlüğü binası önünde gerçekleştirilen saldırı hakında yeni gelişmeler açıklanırken Gaziantep Valiliği'nden saldırıyla alakalı açıklama geldi.

GAZİANTEP VALİLİĞİNDEN GELEN AÇIKLAMAYA İLİŞKİN

Gaziantep Valiliği, emniyet müdürlüğüne yapılan saldırıyla ilgili açıklama yaptı. Açıklamada bir teröristin öldürüldüğü, bir polisin de hafif şekilde yaralandığı belirtildi. Gaziantep Valiliği'nin açıklaması şöyle: "İlimizde bugün saat 15.20 sularında İl Emniyet Müdürlüğü Hizmet Binası araç giriş kontrol bölümündeki polis noktasına silahlı saldırıda bulunulmuştur. Saldırıya polis noktasında görevli polis memurlarımızca anında karşılık verilmiş ve saldırgan etkisiz hale getirilmiştir. Bu menfur saldırıda bir (1) Polis Memurumuz hafif şekilde yaralanmıştır. Hastanede tedavi altına alınan polis memurumuzun hayati tehlikesi bulunmamaktadır. Yaralı polisimize Allah’tan acil şifalar diliyoruz. Emniyet teşkilatımıza ve şehrimize geçmiş olsun. Emniyet birimlerimizce söz konusu saldırıya ilişkin gerekli inceleme ve araştırmalar başlatılmış olup gelişmelerle ilgili ayrıca bilgi verilecektir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur." ifaddlerinde bulunuldu.

Kamupersoneli.net | AA
Yorumlar (0)