Geçici Köy İmamı Küçük Kıza Cinsel Taciz İddiasıyla Tutuklandı

Balıkesir'in bir ilçesinde geçiçi köy imamı olarak görev yaptığı öğrenilen 21 Yaşındaki G.D, 5 yaşındaki minik bir kız çocuğunu 'hediye vereceğim' diye kandırarak...

GÜNDEM 23.09.2016, 11:17 23.09.2016, 11:23
Geçici Köy İmamı Küçük Kıza Cinsel Taciz İddiasıyla Tutuklandı

Balıkesir'in bir ilçesinde geçici köy imamı olarak görev yapan İmam Hatip Lisesi mezunu 21 Yaşındaki G.D , 5 Yaşındaki bir kız çocuğuna cinsel tacizde bulunduğu öne sürülerek tutuklandı.

 Geçtiğimiz haftalarda meydana gelen olayda ; köylüler 5 yaşındaki bir kız çocuğunu ağaçlık alanda ağlarken gördü, minik çocuğa cinsel tacizde bulunduğu öne sürülen G.D, köylüler tarafından öne sürülen iddiaya göre "hediye vereceğim" sözüyle 5 yaşındaki minik kızı kandırıp cinsel tacizde bulundu. Olayın anlaşılmasıyla birlikte geçiçi imam köylüler tarafından yakalanıp jandarma ekiplerine teslim edildi.

Çocuğa tacizde bulunduğu öne sürülen geçiçi köy imamı 21 yaşındaki G.D, sorgusunun ardından sevk edildiği adliye tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.  G.D'nin cami imamının kurban bayramı tatiline çıkması sebebiyle köylüler tarafından tutularak geçiçi imam olarak görevlendirildiği öğrenildi.

Kamu haberlerinden, gündem haberlerinden, son dakika gelişmelerinden ve daha fazlasından anında haberdar olmak için mobil uygulamamızı (Android, IOS) ücretsiz indirebilirsiniz.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)