Gençlik Spor Bakanlığı Taşerona Kadro Sınav Tarihi ve Yeri Açıklandı !

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuruda taşerona kadro sınav yeri ve tarihi belirtildi. Bu konu hakkında sınavın sözlü olarak gerçekleştirileceği ifade edildi. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yayımlanan duyurunun detaylarını ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

GÜNDEM 06.03.2018, 14:46 06.03.2018, 17:04 Batuhan
Gençlik Spor Bakanlığı Taşerona Kadro Sınav Tarihi ve Yeri Açıklandı !

Gençlik ve Spor Bakanlığının resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda taşerona kadro sınavları hakkında detaylar belirtildi.

Konu ile ilgili olarak Gençlik ve Spor Bakanlığının resmi web adresi üzerinden yayımlanan duyuruda taşerona kadro sınav yeri ve sınav tarihleri ile saatleri belirtildi. Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yayımlanan duyurunun detaylarını kamupersoneli.net olarak ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. 

SINAVLAR 12-16 MART'TA

Bu kapsamda Gençlik ve Spor Bakanlığı taşerona kadro sınavı sözlü olarak gerçekleştirilecek ve sınav Bakanlık ana hizmet binası B1 katta bulanan 2 No’lu salonda yapılacak. Söz konusu sınavlar 12 Mart 2018 tarihinde başlayacak ve 16 Mart 2018 tarihine kadar devam edecektir. Bunun yanı sıra adayların sınavda kimlik tespitinde kullanılmak üzere geçerli bir kimlik belgesini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Gençlik ve Spor Bakanlığından yayımlanan duyurunun detayları şöyle:

SPOR BAKANLIĞINDAN YAYIMLANAN DUYURU

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuruda "Bakanlığımızda sürekli işçi kadrosuna geçiş talebinde bulunanların başvuruları, 696 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 127 inci maddesi ile 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye eklenen geçici 23 üncü maddesi ve Kanun Hükmünde Kararname İle Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Alımı Sözleşmeleri Kapsamında Çalıştırılmakta Olan İşçilerin Sürekli İşçi Kadrolarına veya Mahalli İdare Şirketlerinde İşçi Statüsüne Geçirilmesine İlişkin 375 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin Geçici 23 ve Geçici 24 üncü Maddelerinin Uygulanmasına Dair Usul ve Esaslar çerçevesinde Tespit Komisyonunca değerlendirilmiş olup,  başvuru şartlarını taşıyan ve sınava katılmaya hak kazanan adayların isimleri Usul ve Esasların 14 üncü maddesi çerçevesinde Bakanlık ana hizmet binası B2 katta bulunan ilan panosunda ilan edilmiştir.

Sınav sözlü usulde, 12/03/2018 – 16/03/2018 tarihleri arasında saat 09:30’da Bakanlık ana hizmet binası B1 katta bulanan 2 No’lu salonda yapılacak olup, adayların sınavda kimlik tespitinde kullanılmak üzere geçerli bir kimlik belgesini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Bu duyuru tebliğ niteliğinde olup, sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır." ifadelerine yer verildi. 

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA 

Yorumlar (0)