Gıda Bakanı Fakıbaba'dan Et Fiyatlarına İlişkin Açıklama!

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Eskişehir'de çiftçileri ziyaret ederek burada et fiyatlarına ilişkin bir açıklamada bulundu.

Gıda Bakanı Fakıbaba'dan Et Fiyatlarına İlişkin Açıklama!

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde çiftçileri ziyaret etti. Gerçekleştirdiği ziyaret kapsamında basın mensuplarıyla sohbet eden Bakan Fakıbaba et fiyatlarına ilişkin açıklamada bulundu.

BAKAN FAKIBABA'DAN ET FİYATLARINA İLİŞKİN AÇIKLAMA

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, et fiyatlarına ilişkin gazetecilerin soruları üzerine herkesi memnun etmek istediklerini vurgulayarak vatandaşlardan 2- 2 buçuk ay müsaade istiyorum dedi. Bakan Fakıbaba'nın konuya ilişkin açıklamaları şu şekilde, "Et fiyatlarıyla ilgili hiçbir şey söylemeyeceğim. Özellikle bir şeyleri söylemeden yapmak çok önemli. Biz hükumet olarak hem 2017'de 4 aylık planımızı hem de 2018 yılı planlamamızı yaptık. Biz planlı çalışırız. Halkımız bana iki, iki buçuk ay müsaade etsin. İyi şeyler ortaya çıkarsa tabii ki alkışı hak etmiş oluruz. Kötü olursa da başta ben çok üzülürüm. Fakat başarısızlığı kabul etmeyen bir kişiliğim var. Arkadaşlarımızın duasını istiyoruz. Samimi bir şekilde çalışarak 'kazan-kazan' sistemiyle üreticinin de tüketicinin de mutlu olmasını sağlamak ilk hedefimiz. Şu an insanlarımızın hepsi mutlu mu? Değil. Bunu ben çok iyi biliyorum. Fakat herkesin mutlu olabileceği planlamalarımız var. 4 aylık planımızı yaptık. İnşallah başarılı olacağız."

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE