Görüşme Sona Erdi ! İttifak Olacak Mı?

CHP genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Saadet Partisi Genel Bşakanı Temel Karamollaoğlu bir görüşme gerçekleştirdiler ve ardından çeşitli açıklamalarda bulundular. Peki ittifak olacak mı? Haberimizde..

Görüşme Sona Erdi ! İttifak Olacak Mı?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile görüştü.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu'nun Saadet Partisi Genel Merkezi'ndeki görüştü. Görüşmede Kılıçdaroğlu ve Karamollaoğlu, yerel seçimle ilgili ittifak konusunu ele aldığı tahmin ediliyor. Kılıçdaroğlu'nu SP Genel Merkezine gelişinde SP Genel Başkan Yardımcısı Birol Aydın karşıladı. Kılıçdaroğlu'na ise CHP Genel Başkan Yardımcıları Seyit Torun ve Oğuz Kaan Salıcı eşlik etti.

CHP daha önce de İYİ Parti ile yerel seçimle ilgili temaslarda bulunmuştu.

İTTİFAK OLACAK MI?

Görüşmenin ardından iki lider açıklamalarda bulundu.

Kemal Kılıçdaroğlu Temel Karamollaoğlu ve Saadet Partisi'ne teşekkür etti.

Karamollaoğlu ise, "Yerel seçimlerde ittifak olmayacağını daha önce söylemiştik. Ancak belli yerlerde dirsek teması olabilir" dedi.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE