Görüşme Sonrasında CHP ve SP'den 'Abdullah Gül' Açıklaması

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin genel merkezinde Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ile bir araya geldi. Söz konusu görüşme basına kapalı gerçekleştirildi ancak görüme sonrasında bir basın açıklaması düzenlendi. Basın açıklamasında Abdullah Gül sorusunda SP Lideri Karamollaoğlu yanıt verdi. İşte tüm detaylar..

GÜNDEM 23.04.2018, 11:13
Görüşme Sonrasında CHP ve SP'den 'Abdullah Gül' Açıklaması

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin genel merkezinde Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu bir araya geldi. 

ABDULLAH GÜL SORULDU

Görüşmenin ardından düzenlenen basın toplantısında bir gazeteci tarafından Abdullah Gül sorusu soruldu. Bunun üzerine soruya SP Lideri Temel Karamollaoğlu cevap verdi ve açıklamalarında bu soruların cevaplarının hafta sonuna doğru ortaya çıkacağını ifade etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun görüşmesinde Genel Başkan Yardımcıları Bülent Tezcan, Haluk Koç, Lale Karabıyık, TBMM CHP Grup Başkanvekili Engin Altay ve İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu da yer aldı.

Gerçekleştirilen görüşmede 24 Haziran'da yapılacak olan seçim, cumhurbaşkanı dayı ve ittifak konularının ele alındığı ifade ediliyor.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)