Hakkari'de Askeri Araca Roketli Saldırı ! Yaralı ve Şehitlerimiz Var

Hakkari’nin Çukurca ilçesinde askeri araca teröristler tarafından roketli bir saldırı düzenlendi. Söz konusu saldırıda yaralı ve şehitlerimizin olduğu belirtildi. Konu ile ilgili olarak tüm detaylar haberimizde...

Hakkari'de Askeri Araca Roketli Saldırı ! Yaralı ve Şehitlerimiz Var

Hakkari Çukurca'da askeri araca teröristler tarafından roketli bir saldırı düzenlendi. Söz konusu saldırıda şehitlerimiz ve yaralımız olduğu ifade edildi. 

Konu ile ilgili olarak Hakkari Valiliğinden bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada bugün saat 10.30 sıralarında Çukurca ilçesi Uzundere köyü Harkabirim Tepe Üs Bölgesi'nden inen askeri araçlara yönelik Dolabaren Tepe mevkiinden bölücü terör örgütü mensuplarınca roketli saldırı yapıldığı ifade edildi.

2 ASKERİMİZ ŞEHİT 1 ASKERİMİZ YARALI

Söz konusu açıklamada saldırı sonucunda 2 askerimizin şehit olduğu 1 askerimizin de yaralandığı ifade edildi. Ayrıca açıklamada saldırı hakkında adli tahkikatın devam ettiği belirtildi.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE