Hakkari'de yaralanan asker şehit oldu

Hakkari'nin Çukurca bölgesinde PKK'lı teröristler tarafından önceden yerleştirilen el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu ağır yaralanan asker şehit oldu.

GÜNDEM 09.09.2019, 09:29 09.09.2019, 09:51
Hakkari'de yaralanan asker şehit oldu

Milli Savunma Bakanlığından yapılan yazılı açıklamada, Çukurca’da el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu ağır yaralanıp hastaneye sevk edilen askerin, yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamayarak şehit olduğu kaydedildi.

Bölgede operasyonlara devam edildiği belirtilen açıklamada, “Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz.” ifadeleri kullanıldı.

Yorumlar (8)
DOBRA 3 ay önce
PKK VE DESTEKCILERI HEPINIZIN ALLAH BELASINI VERSIN
Yasemin 3 ay önce
Bir ölür bin diriliriz
Emrah gülsari 3 ay önce
Allah Rahmet Eylesin
Muhammed 3 ay önce
Başımız sağolsun
Soner 3 ay önce
Kim Vatanın ekmeğini yiyip Bu vatana ihanet ediyorsa En aşşalık şerefsiz köpektir
TAYYIP 3 ay önce
IDAM CIKARSA OY KAYBEDER MIYIM KI
Yeşil 3 ay önce
Yıkılmadık Yıkılmayız.Apoya idam pkk en büyük darbe...
miko 3 ay önce
Apo sadece maşa apoyu asmakla bitmez yılanın başı çok derinde Sağlam bir istihbarat lazım, prof. casuslar lazım örgüt içine sızıp çökertmek lazım bu şerefsizleri bulup gebertmek ve ya kanuna teslim etmek için. gerçi o kadarda basit değil arkalarında Amerika başta olmak üzere İsral, Ermenistan, İngiltere Fransa hepsi var bu işin arkasında Buna BOP denir.