Hakkari'den İkinci Acı Haber Geldi ! Şehitlerimiz ve Yaralılarımız Var !

Hakkari Çukurca'da üs bölgesine PKK'lı teröristler tarafından saldırı düzenlenmiş ve 1 askerimiz şehit olmuştu. Gün içinde Hakkari'den yine acı haber geldi. Hakkkari'nin Şemdinli ilçesi Ortaklar mevkiindeki üs bölgesine yine Kuzey Irak tarafından PKK'lı teröristlerce havanlı saldırı düzenlendi. Düzenlenen saldırıda şehitlerimiz ve yaralılarımızın olduğu belirtildi.

Hakkari'den İkinci Acı Haber Geldi ! Şehitlerimiz ve Yaralılarımız Var !

HAKKARİ'DE İKİNCİ SALDIRI

Hakkari'nin Şemdinli ilçesi Ortaklar mevkiindeki üs bölgesinde PKK'lı teröristler tarafından havanlı saldırı düzenlendi. Düzenlenen saldırı Kuzey Irak tarafındaki PKK'lı teröristeler tarafından gerçekleştirildi. 

2 ŞEHİT 2 YARALI

Saldırıda ilk belirlemelere göre 2 asker şehit olurken 2 asker de yaralandı. Yaralanan askerler hastaneye kaldırılarak tedavilerine başlandı.

ÇUKURCA' DA 1 ŞEHİT

Bugün öğle saatlerinde ise Hakkari Çukurca'da PKK'lı teröristlerce üs bölgesine sınırın Irak tarafından saldırı düzenlenmiş ve düzenlenen saldırıda bir askerimiz şehit olurken 5 askerimiz de yaralanmıştı.

Konu ile ilgili olarak Hürriyet'in aktardıklarına göre Güven Dağı'nda bulunan askeri üs bölgesine PKK'lı teröristlerce sınırın Irak tarafından saldırı gerçekleştirilmişti.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE